Kupujete nový kuchynský riad? ?

Pridal admin 20/02/2019 - 15:39:26 0 Komentárov

Ak ste sa rozhodli pre titanový riad, ste sa rozhodli správne. Titanové hrnce, titanové panvice ako aj titanové pekáče sú v súčasnej dobe vo väčšine najlepšia voľba. 
Panvice, hrnce a pekáče značky Harecker sú opatrené keramickým ochranným  náterom  Titan II s extrémne tvrdenou povrchovou štruktúrou, a vynikajúcimi nelepivými vlastnosťami. Zdravé varenie a vyprážanie s nízkym obsahom tuku; Bez PFOA.    

Ako si vybrať z množstva ponúk?   

 

V prvom rade nekupujte riady od pochybných obchodníkov, ktorých si neviete overiť. Firmy sa dajú dobre skontrolovať cez IČO (identifikačné číslo organizácie) v obchodnom registri Slovenskej republiky, je dobré spýtať sa známych, ktorí si už niečo kupovali z e-shopu.  Pred kúpou si zavolať jeden raz dva razy a pýtať sa na titanový riad (značku, pôvod, spôsob výroby, ako dlho je výrobca na trhu a iné). Výrobcu si tiež viete overiť na internete. Najlepšie sú rodinné značky, ktoré sú na trhu už viac rokov. Takými je napríklad firma Harecker. Pri tejto značke si môžete byť istí, že nejedná sa o reexport z Ázie  alebo z Poľska, či Turecka. Sú síce drahšie, ale dostanete za svoje eurá poctivé titanové hrnce, titanové panvice a titanové pekáče. Záručný aj pozáručný servis.


Titánový riad to je kvalita

 

Pri titanových riadoch nepotrebujete desať a viac dielnu súpravu. Vysvetlím prečo. Keď spravíte zápražku v titanovej panvici jednoducho ju oplachujeme v tečúcej vode, utriete papierovou utierkou a môžete pripravovať v tej istej panvici ďalšie jedlo. Je to jednoduché lebo kvalitný titanový riad má nepriľnavý povrch a môžete si byť istí, že sa vám nič nepripáli na dno titanového riadu.

Určite nesklame nemecká značka Harecker  s viac ako 40 ročnou tradíciou. Titánové panvice a hrnce tejto značky podliehajú neustálej kontrole kvality, vďaka čomu je tento riad považovaný za špičku. . Ak túžite vo svojej kuchyni po riade, s ktorým je radosť variť.   Tento riad s viac ako 40 ročnou tradíciou by mal byť Vašou voľbou.

 

Ručne odlievané titanové hrnce, titanové panvice a titanové pekáče firmy Harecker si na Slovensku môžete objednať na najtitanovyriad.sk .

 

Cena by vás nemala odrádzať od nákupu titanového riadu preto, že za svoje poctivo zarobené peniaze dostanete poctivý kuchynský riad s viac ako 40 ročnou tradíciou!